Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

semtes@semtesmakine.com

+90 224 441 11 13

Sorularınız var mı?, Semtes Makine

Firmamız 13 yıllık tecrübenin ve birikimin 2005 yılında profesyonel ticaret hayatına yansıtılarak başlamış olup 2016 yılında kendini ve vizyonunu yenileyerek Bursa Nilüfer’de müşterilerine hizmet vermeye devam etmiş, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek testere makinası sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Amacımız kesme ve bükme tezgâhlarında üretimde iş ortağınız olmaktır.

Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayret ve imkânlarını sonuna kadar kullanmaktadır. Daima dürüstlük, doğruluk, insan sevgisi ve ticari ahlak kurallarına bağlı bir felsefeyi benimsemiştir.

Semtes Makine olarak ticareti sadece kendi menfaatlerini gözeterek değil, karşılıklı çıkarlar doğrultusunda yapmayı ilke edinen bir firmayız. Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti sizlere verebilmek birinci ilkemizdir.

Verdiğimiz hizmetler arasında yer alan şerit, daire, alüminyum testere ve makinaları, boy tamamlama, pah kırma, boru bükme, cnc hızlı kesim, sac ve boru lazer makinalarının yanı sıra bileme hizmetleri, kesme sıvılar, mikro yağlama sistemleri, endüstriyel vakumlu temizleyiciler, bileme taşı ve boru imalat kömürleri ile şirketimiz dünya çapında tanınmış markaları en iyi şekilde temsil etmektedir. Ayrıca uzman ekibimizle birlikte 7/24 satış sonrası hizmet ve teknik servis bakım hizmetlerimiz ile amacımız, müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve Türkiye’nin her yerine servis ve satış sonrası hizmet sunarak sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmektir.

Son olarak her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri tanıtmak, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketmelerini amaçlıyoruz.

Saygılarımızla,
Serkan MORİNE