Semtes Makine Daire ve Şerit Testere Makineleri Boy Tamamlama Pah Kırma Makineleri

17 yıllık tecrübemiz ile boru, sac, profil, kesim ve büküm makine ve sarf malzemelerini dünya çapında alanında lider firmalardan tedarik eden firmamız, Endüstri 4.0 çağında ülke sanayimizin gelişimine katma değer sağlayacak yenilikçi çözümleri her daim müşterilerine sunmaktadır.

SEMTES olarak bizler ürün ya da hizmet satmaktan öte, tedarikçisi olduğumuz her bir müşterimizi iş ortağı olarak görmekteyiz. Her bir müşterimiz için ayrı ayrı planlama yaparak  müşterilerimizin üretiminde çevre dostu ve kaynak tasarruflu sürdürülebilir teknolojileri uyguluyoruz.

Maliyeti azaltıp, yeni hizmet ve iş modellerinin geliştirilmesine destek olarak, yüksek verimliliği ve üretimde esnekliği ön plana çıkartıyoruz.

Distribütörlüğünü yaptığımız makine ve fabrika malzemeleri ile üretimin her aşamasında fark yaratan çözümler sunuyoruz.

Satış sonrası hizmet ve takibinde genç ve dinamik kadromuzla bize güvenen müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olarak müşteri memnuniyetinde sürdürülebilirliği hedef alıyoruz.

Amacımız müşterilerimizin hızlı, hatasız, doğru ve kaliteli üretim yapabilmeleri için üretimin her aşamasında müşteri memnuniyetini sağlayacak makine, ekipman, servis ve hizmeti müşterilerimize tedarik edebilmektedir.

Tecrübemizin sağladığı güven ve dinamik kadromuzun verdiği güç ile üretiminizin her aşamasında yanınızdayız.